biuro@porcelana.rybnik.pl     32 4249727, 501 394 160     44-200 Rybnik, Smolna 3     
Hurtownia porcelany i szkła "KAMELIA"
Hurtownia czynna od poniedziałku do piątku 08:00 - 17:00 , soboty 09:00 - 13:00

OFERTA DLA CIEBIE


W naszej ofercie mamy dla Ciebie w najniższych cenach najlepsze marki.

U nas znajdziesz porcelanę, szkło, sztućce takich producentów jak:
Chodzież, Ćmielów, Karolina, Lubiana, Tułowice, Krosno, Amefa, Gerlach, Kinghoff i wiele innych.

Porcelana CHODZIEŻ

Klasyczne piękno chodzieskiej porcelany o nieprzemijającym uroku. Są to zarówno wzory cieszące się ciągłym uznaniem już od kilkudziesięciu lat, jak i nasze nowe propozycje na Państwa stoły.


Porcelana Ćmielów

Ćmielowskie kolekcje tworzone są do dziś ręcznie, z dbałością o najdrobniejszy detal i naciskiem na sztukę i jakość wykonania.


Porcelana Lubiana

Posiada w swojej ofercie 35 fasonów, ok. 2000 kształtów, ponad 4000 dekoracji, posiada własne centra projektowe i konstruktorskie, co sprawia, że charakteryzuje ich duża dynamika nowych wdrożeń , jednocześnie stale współpracują ze studiami projektowymi w Niemczach i Włoszech.


Porcelana TUŁOWICE

Ceramika Tułowice to firma działająca na polskim i zagranicznym rynku już od 1991 roku. Oferują szeroki asortyment produktów ceramicznych i porcelanowych poczynając od popularnych wśród naszych klientów kubków po kompletne serwisy kawowe i obiadowe. W ich ofercie znajdziecie Państwo również wybrane produkty szklane do uzupełnienia zastawy stołowej.


Porcelana Bogucice

Porcelana Bogucice od ponad 80 lat jest obecna na stołach w wielu zakątkach świata. Przez ten okres wprowadzono do produkcji wiele nowych form i dekoracji, a dzisiejsza kolekcja jest zwieńczeniem wieloletniego doświadczenia w produkcji porcelany.